تائید
فروش مسکونیآپارتمان285متر / فاز1 / سوپر لوکس / قابلیت معاوضه

285متر / فاز1 / سوپر لوکس / قابلیت معاوضه

2 هفته پیش در مهرشهر - فاز ۱

متراژ
285
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏85,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏300,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
3
واحد سوپر لوکس فاز یک مهرشهر

✔️مشخصات ساختمان :
2400 متر زمین 12 واحد
مشاعات هتلینگ استخر سونا و جکوزی
سالن اجتماعات / سالن سینما
روف گاردن با لاین پیاده روی
لابی 2 طبقه با گل خانه طبیعی
2 لاین آسانسور 10 نفره ایتالیایی

✔️مشخصات واحد :
285 متر 3خواب مستر
3 عدد پارکینگ سندی باکس
انباری 25 متری
سیستم گرمایش و سرمایش چیلر
سیستم هوشمند BMS
شیرآلات توکار آلمانی
کف سنگ اسلب

▪️قیمت این آپارتمان متری 300 میلیون تومان است
قابلیت معاوضه با واحد یا باغ و باغچه دارد .

تخفیف جزئی با شرایط پرداخت خوب هنگام قرارداد

تحویل مهر 1406

▪️برای تحویل 10 درصد و برای سند 10 درصد
از قیمت کلی نگه داشته میشود

▪️فرصت عالی برای سرمایه گذاری و خرید واحدی لوکس

________________________________________

ارادتمند شما : کیارش بهره مند
املاک 201

بهترین خرید ملک در مهرشهر را از ما بخواهید