تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا287متر ویلایی رهنان شهیدان غربی

287متر ویلایی رهنان شهیدان غربی

1 هفته پیش در ماشاده (رهنان)

متراژ
287
ساخت
1371
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
287
قیمت کل
‏6,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏22,648,000 تومان
آبگرم کن
اصفهان،رهنان،خیابان شهیدان غربی،کوچه96،انتهای بن بست هفتم،پلاک40
287متر ویلایی شمالی رو به آفتاب
با بزرگ کردن درب 9 تا ماشین جا میشه
سند شش دانگ و تک برگ و آماده انتقال
معاوضه با هیچی ندارم و فقط فروش نقدی
قیمت مقطوع