تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی290 متر زمین شهرکی سند دار پردیس

290 متر زمین شهرکی سند دار پردیس

1 هفته پیش در بومهن

قیمت کل
‏8,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏27,397,000 تومان
⚜️مشاور املاک ⚜️

شما لایق بهترین ها هستید

پردیس فاز 10
✔️ زمین 292 متری
✔️...

✨املاک آزادی با بیش از یک دهه سابقه طلایی در پردیس✨

✅ فایل های مشابه با بودجه شما در تمامی فازها موجود میباشد

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید ☎️

مشاور شما در کلیه امور ملکی:
آقای شکاری