تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی290 متری شهرکی سند بافت متری 10 میلیون

290 متری شهرکی سند بافت متری 10 میلیون

10 ماه پیش در هچیرود

قیمت کل
2٬990٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
10٬310٬000 تومان
⭐ فرصتی کم نظیر برای خرید این زمین استثنایی!

⭕ مشخصات ملک:

- متراژ: 290 متر مربع

✴️ توضیحات تکمیلی:

این زمین با موقعیت عالی و دسترسی مناسب، فرصتی بی نظیر برای سرمایه گذاری و ساخت ویلا فراهم می کند. فروش به صورت فوری و زیر قیمت کارشناسی به مدت یک هفته انجام می شود.

☎️ تماس بگیرید و همین حالا بازدید کنید!