تائید
فروش مسکونیآپارتمان290متر.3خواب. سازه مدرن و برند

290متر.3خواب. سازه مدرن و برند

1 هفته پیش در ولنجک

متراژ
290
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏226,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏779,310,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
✅290متر.3خواب

✅نوساز کلیدنخورده

✅هر3خواب مستر

✅تراس قابل چیدمان

✅پلان بی نظیر

✅سیستم هوشمند

✅تمامی متریال واحد وارداتی برند درجه یک اروپا

✅فول مشاعات

✅لابی مدرن و لوکس

✅لابی من و تیم خدماتی 24ساعته

✅سینما

✅سالن GYM مجهز

✅مشاعات آبی فعال

✅سالن اجتماعات مبله

✅روف گاردن عالی

✅حیاط مشجر

✅3پارکینگ سندی

✅مشاور امور ملکی_سعیدی

✳️بنا به خواسته سازنده محترم عکس برای آگهی و ارسال برای متقاضی محترم نداریم.

✳️بازدید فقط حضوری با هماهنگی قبلی

موارد مختلف مدرن و کلاسیک موجود دارم.