تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا290متر ویلای آماده مبله گرمابسرد

290متر ویلای آماده مبله گرمابسرد

5 ساعت پیش در دماوند

متراژ
80
ساخت
1403
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
290 متر مربع
قیمت کل
‏1,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏5,862,000 تومان
باعرض سلام

اگرمیخوای در دماوند صاحب ویلای آماده شوید با کمترین هزینه. بااملاک. محمدرحیم تماس بگیرید

اقساط بلند مدت. بدونه بهره یاسود

فاصله تا تهران 85کیلومتر. بازدید همه روزه

290متر ویلای آماده. با80 متر بنا. 30متر استخر. با25متر تراس نزدیک به جاده اصلی

خرید مستقیم از مالک اصلی وبومی منطقه