تائید
فروش مسکونیآپارتمان295 متر نوساز /پنت هاوس / فرشته / ویو 360 / فول

295 متر نوساز /پنت هاوس / فرشته / ویو 360 / فول

4 روز پیش در الهیه

متراژ
295
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏290,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏983,050,000 تومان
طبقه
12
وضعیت واحد
بازسازی نشده
▪️▪️ نوساز با ارتفاع سقف 4 متر ▪️▪️
▪️ 3 اتاق مستر با ویو کوه
▪️ 1 تراس 20 متری + تراس قابل چیدمان کاربردی
▪️ ویو کل شهر
▪️ مجهزترین روف گاردن منطقه
▪️ مشاعات آبی فعال ، لابی ، لابی من
▪️ متریال اروپایی ، آشپزخانه فول فرنیش
▪️ 3 پارکینگ باکس سندی
▪️ سند تک برگ شخص آماده انتقال

آرمان اذانی