تائید
فروش مسکونیآپارتمان295 مــتـر فاز 2 / طبقه آخر / 4 خواب

295 مــتـر فاز 2 / طبقه آخر / 4 خواب

1 هفته پیش در گوهردشت

متراژ
295
ساخت
1404
اتاق
4
قیمت کل
‏45,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏154,576,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⭕️کـارشـنـاس : آرویـن وکـیـلی

⚜️
فاز 2 - دو | سمت آفتاب | نصبیات کامل
کوچه پرطرفدار و محبوب - برند شناخته شده

⚜️
295 متر | چهار خواب | همراه با کلوزت مستر
پلان هوشمند و بدون نقص - ارتفاع سقف و ...

⚜️
نما مدرن | لابی مجلل | اجتماعات | سرایدار و...
[ سه پـارکــیـنــگ ]