تائید
فروش مسکونیآپارتمان2خواب/شیک*نوساز/قدوسی ملکی

2خواب/شیک*نوساز/قدوسی ملکی

2 هفته پیش در قدوسی شرقی

متراژ
115
ساخت
1401
قیمت کل
‏16,980,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏147,652,000 تومان
طبقه
1
کارشناس آقای صادقی

فروش آپارتمان 115متر 2خواب

آفتاب گیر تمام جنوبی
بسیار خوش نقشه
حیاط اختصاصی /پنجره قدی
مشاعات و متریال درجه1
سند ملکی اماده انتفال

بازدید فقط حضوری