تائید
فروش مسکونیآپارتمان2خوابه صفر/ نزدیک معلم/ سند تک برگ

2خوابه صفر/ نزدیک معلم/ سند تک برگ

2 هفته پیش در صفاری

متراژ
117
ساخت
1404
قیمت کل
‏13,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏111,111,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
...... املاک شازده

117 متر/ 107 متر مفید/ساخت 1404
4 طبقه 8 واحد طبقه اول

بدون دیوار مشترک با واحد دیگر/پنجره ها دو جداره/سیستم ضد حریق
درب ضد سرقت/وال هنگ/ گازرومیزی و هود لمسی/ سیستم لوله کشی 5 لایه/بهداشتی ایرانی و فرنگی

اسپیلت و پکیج

دو خواب کمد دیواری

آسانسور / پارکینگ اختصاصی/
انباری و بالکن

سند تک برگ

تاریخ تحویل واحد: شهریور 1405
قیمت قابل تخفیف و مذاکره

.. لوکیشن عالی ..

همکاران املاکی در خصوص این
واحد همکاری ندارم.

با آرزوی بهترینها ❤️ ❤️