تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی2طبقه ویلایی قابل سکونت/خاقانی/ارتفاع 4 روی پیلوت

2طبقه ویلایی قابل سکونت/خاقانی/ارتفاع 4 روی پیلوت

2 هفته پیش در جلفا

قیمت کل
‏77,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏256,666,000 تومان
⚜️ هلدینگ مهندسی املاک صدر ⚜️

تاپ لوکیشن خاقانی

✅قابلیت سکونت و ساخت و ساز
✳️فرصتی استثنایی برای خرید دو طبقه با مساحت 300 متر مربع در محله ای آرام
این ملک با ویژگی های زیر عرضه می شود:

- **مساحت هر طبقه:** 200 متر مربع
- **تعداد خواب:** 8 اتاق خواب بزرگ و دلباز
- **ارتفاع:** 4 طبقه روی پیلوت
                          
- - - - - - - - - - - - - - - - - - -
✅کد ملک : 7590
⚜️کارشناس و مشاور شما : مهندس حسینی
- - - - - - - - - - - - - - - -
✅برای فروش یا رهن و اجاره ملک خود به صورت حرفه ای و با شرایط ویژه عدد 1 را ارسال کنید