تائید
فروش مسکونیآپارتمان3 خواب فول سند دار / زیباشهر

3 خواب فول سند دار / زیباشهر

1 هفته پیش در زاهدان

متراژ
145
ساخت
1402
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏7,150,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏49,310,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
رویای خانه دار شدن را با ما به واقعیت تبدیل کنید!
فروش واحدهای لوکس و نوساز در زیباشهر
فرصتی استثنایی برای سکونت و سرمایه گذاری.

⚜️ امکانات و ویژگی های برجسته:

✅ متراژ های : 145 متری

✅ 3 خواب دلباز و قابل هر نوع چیدمان

✅ دارای متریال عالی

✅ ساختمان با تراکم مناسب

✅ دارای پارکینگ اختصاصی و پارکینگ مهمان

✅ موقعیتی استثنایی

✅ سازنده برند و معتبر

⭐️ مشاوره تخصصی:
تیم مشاوران مجرب آملک آماده ارائه مشاوره تخصصی در زمینه خرید و پیش فروش ملک، و مشارکت در ساخت هستند.

☎️
جهت اطلاعات بیشتر و بازدید ، لطفا تماس بگیرید.

آمِلک ، خانه ای برای تو ✅