تائید
فروش مسکونیآپارتمان3 خوابه خوش نقشه ی لوکس

3 خوابه خوش نقشه ی لوکس

9 ساعت پیش در بهشهر

متراژ
113
ساخت
1393
اتاق
3
قیمت کل
‏6,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏53,982,000 تومان
طبقه
2
*فروش آپارتمان*

متراژ: 113 مترمربع بدون پرتی
کابینت : ام دی اف/گازرومیزی/هود
تی وی وال کاربردی
طبقه : دوم
کفپوش سرامیک+پارکت
3 خواب با فضای کمددیواری بزرگ
گرمایش : پکیج
پارکینگ اختصاصی
آسانسور
دسترسی خوب به مراکز خرید
✨️ نورگیری عالی
جهت رو به نما

قیمت پیشنهادی 6/100
خ شهید رجایی/بر اصلی مفتح
کدفایل: در حال ثبت...
________________________________
چرا همه میگن املاک رنجبر ؟!

مدیر فروش:
علی رنجبر

آدرس دفتر ؛ خیابان فرودگاه 100 متر بالاتر از دادگستری.جنب فروشگاه جانبو. مشاوراملاک رنجبر
ما را در برنامه بله دنبال کنید.