تائید
فروش مسکونیآپارتمان3 خوابه فول بازسازی/مستر دار /مشکین فام

3 خوابه فول بازسازی/مستر دار /مشکین فام

2 هفته پیش در باغ تخت

متراژ
156
ساخت
1385
اتاق
3
قیمت کل
‏14,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏89,743,000 تومان
طبقه
3
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی شده
تعداد کل طبقات
6
هر خونه یه داستان داره
شاید داستانِ خونه رویایی تو همین جا شروع شه

کد فایل 1484

فروش آپارتمان 156 متری خوش نقشه در مشکین فام

اگر دنبال یک واحد آماده سکونت، شیک و بدون خرج هستید، این فایل دقیقاً برای شماست:

✅ 156 متر / 3 خواب بزرگ
✅ یک خواب مستر
✅ **بازسازی کامل و بسیار شیک**
✅ پلان فوق العاده و کاملاً خوش نقشه
✅ طبقه 3 از 6
✅ **سند ملکی و آماده انتقال**
✅ قیمت بسیار **مناسب تر از منطقه**

**لوکیشن: مشکین فام**
محله ای دنج و بااصالت با **دسترسی عالی از چند جهت**

نزدیک به امکانات رفاهی و دسترسی راحت به مسیرهای اصلی شهر

این واحد انتخابی عالی برای **خانواده های خوش سلیقه** و همچنین یک گزینه مناسب برای **سرمایه گذاری مطمئن** است.

مشاور: احمدی
دپارتمان تخصصی املاک اشکان