تائید
فروش مسکونیآپارتمان300 متر با امکانت هتلی در دل سجاد

300 متر با امکانت هتلی در دل سجاد

3 ماه پیش در بلوار سجاد

متراژ
300
ساخت
1404
اتاق
4
قیمت کل
‏48،000،000،000 تومان
قیمت هر متر
‏160،000،000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
فروش آپارتمان خاص در دل سجاد | 300 متر | تک واحدی شمالی ☀️

✅ 300 متر مفید | طبقه پنجم
✅ 4 خواب بزرگ + مستر
✅ سیستم برق BMS + کنترل دما+روشنایی+پرده ها+موزیک
✅شیرالات توکار کلار وKWCطلایی
✅سیستم گرمایش سرمایش مینی چیلر با دو پکیج فرولی ایتالیا و 8 فن کوئیل ایتالیایی در هر واحد
✅ نورگیر عالی | پلان حرفه ای
✅ تک واحدی در طبقه | شمالی ولی با نور عالی
✅ روف گاردن اختصاصی به همراه 2 آلاچیق زمستانه و تابستانه
✅سرایداری|لابی
✅ 2عدد پارکینگ سندی + انباری
✅ آسانسور مدرن
✅ دسترسی عالی

قیمت کل: 48 میلیارد
قیمت هر متر: 160 میلیون تومان
سند تک برگ | فروش فوری | قابل مذاکره با خریدار واقعی | قابل تهاتر

تماس مستقیم:
غلامی – مشاور املاک حرفه ای در منطقه