تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا300 متر ویلا دوبلکس استخر داخل کردان سهیلیه

300 متر ویلا دوبلکس استخر داخل کردان سهیلیه

2 هفته پیش در رامجین

متراژ
180
ساخت
1401
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
متراژ زمین
300
قیمت کل
‏5,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏19,833,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
به نام خدا
فعالترین فایلینگ محدوده سهیلیه با مشاورین و مهندسین مجرب و با مجوز رسمی از املاک و مستغلات
طراحی و اجرا و مدیریت پیمان
خرید و فروش باغ ویلا و زمین
اجاره سالانه وماهانه ویلا
.................................

300متر ویلا دوبلکس
180متر بنا
دو خواب یک مستر
استخر داخل چهار فصل تصفیه فعال
انشعابات شهری وصل
80درصد کوچه ویلا سازی شده
نزدیک پمپ بنزین سوپر نانوایی
کوچه دنج و آروم
بنچاق ریشه دار با کد کاتب هلو گرام دار
..................................

...خانم فلاحی ...........
.باغ ویلاLA......................