تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی3000 متر زمین کشاورزی 20 متری آسفالت

3000 متر زمین کشاورزی 20 متری آسفالت

3 روز پیش در سنگر

قیمت کل
‏1,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏500,000 تومان
————————————————-
✅متراژ کل 3000 متر
✅زمین سنتی در حال کشت
✅20 متری آسفالت محلی
✅دارای جاده 6 متری
✅دسترسی عالی
✅بدون مشکل آبیاری
———————————————
« اسکان رایگان برای مشتریان عزیز »
————————-
ما با تمام توان در کنار شما هستیم
————————-
آدرس ما : کوچصفهان به سمت سنگر بعد از پل آهنی حشکوا املاک مجلل