تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی30000 متر شهر نصف مسکونی آپارتمانی ویلایی هکتاری

30000 متر شهر نصف مسکونی آپارتمانی ویلایی هکتاری

4 ساعت پیش در گلسار

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏200,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏6,666,000 تومان
سلام و درود
خدمت سرمایه گذاران و مشاورین املاک محترم
مالک هستم
زمین مسکونی و آزاد به مساحت حدودا 30000 متر
با موقعیت و ویژگی های بی نظیر به فروش میرسد
داخل
شهر
شفت
چسبیده به بازار مرکزی شهر
مخصوص ساخت آپارتمانی و یا ویلایی و هر نوع بهره برداری دیگر
قیمت واقعی زمین 200 میلیارد است
پول لازم هستم
برای اطلاع از مشخصات و ویژگی های استثنایی زمین
در داخل چت دیوار پیام بگذارید
تا خدمت شما ارسال شود
یا تماس بگیرید