تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی300متر/چسب بافت/چهار دیواری/سهیلیه/زکی آباد

300متر/چسب بافت/چهار دیواری/سهیلیه/زکی آباد

2 هفته پیش در کرج نو

قیمت کل
‏1,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏5,666,000 تومان
با سلام
املاک بزرگ نیلی
✅متراژ300متر
✅آب/برق/گاز
✅چهار دیواری
✅دارای درب
✅کوچه تمام تهرانی نشین
✅کوچه 6متری
✅شن ریزی شده
✅امنیت عالی
✅مناسب ساخت و سرمایه گذاری
✅مالک هستم✅
برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید☎️
✅فایل های مشابه و متفرقه موجود میباشد
⚜️امیررضا خیری پور⚜️