تائید
فروش مسکونیآپارتمان300متر/کلیداول/4خوابه/برندساز/غرب کیانپارس

300متر/کلیداول/4خوابه/برندساز/غرب کیانپارس

1 سال پیش در اهواز

متراژ
300
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
24٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
80٬000٬000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
300 متر پلان تفکیک شده و مهندسی با ارتفاع سقف 3/20
4 خوابه دارای دو مستر مجهز+واک این کلوزت لوکس
آشپزخانه رو به نما طراحی بصورت سرد و گرم و تراس مجزا آشپزخانه
پنجره های قدی سالن با نورگیری 100٪
2طبقه پارکینگ با طراحی منحصر بفرد و خاص با امکانات به روز وارداتی
3پارکینگ سندی
لاندری شلف بندی شده
سیستم سرمایش اسپلیت برند تراست با 6 پنل دیواری
آشپزخانه فول فرنیش برندbosch بصورت سرد و گرم
روف گاردن بی نظیر چهار فصل و تزئین شده با فلاور باکس و نورپردازی منحصر بفرد

______________________

گروه ساختمانی سرمایه
آدرس دفتر
کیانپارس مطهری غربی

***********
***********