تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا300مترویلایی/دوطبقه/کوچه های فرد

300مترویلایی/دوطبقه/کوچه های فرد

5 ساعت پیش در جهانبینی

متراژ
300
ساخت
1396
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
158 متر مربع
قیمت کل
‏21,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏132,911,000 تومان
ملکی کم نظیر در محدوده ای آرام و خانوادگی؛ خوش نقشه، کاربردی و مناسب سکونت یا بازسازی به سلیقه شما. همچنین گزینه ای عالی برای سازندگان و سرمایه گذاران با توجه به موقعیت و قیمت استثنایی.

- 158متر زمین
- 300 متر زیربنا
- ساختمان: دو طبقه + زیرزمین بالا
- سوییت 30 متری مستقل
- گذر 10 متری – دسترسی آسان و رفت وآمد راحت
- لوکیشن دنج و آرام – ایده آل برای خانواده ها
- قابلیت ساخت 3 طبقه روی پیلوت – مناسب سازندگان و نوسازها
- سند عرصه و اعیان ششدانگ تک برگ – تک مالک (معامله امن و بدون دردسر)
- 1 میلیارد تومان از مبلغ کل در رهن مستاجر تا خرداد
(مزیت برای خریداران سرمایه گذار)

- مناسب سکونت فعلی بدون نیاز به هزینه اولیه
- قابلیت بازسازی به سلیقه خودتان
- موقعیت عالی برای بازسازی و سکونت
- قیمت بسیار مناسب

اگر به دنبال ملکی هستید که هم قابل سکونت باشد هم قابلیت ارزش افزوده بالا داشته باشد این گزینه کاملاً برای شماست.

برای دریافت اطلاعات بیشتر یا هماهنگی بازدید با بنده تماس بگیرید

⚜️املاک پیام⚜️