ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
زمین و کلنگی
303 متر زمین در شهرک جدید احمد ابن موسی نواب صفوی
303 متر زمین در شهرک جدید احمد ابن موسی نواب صفوی
2 روز پیش در شهرک نواب صفوی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
150,000,000 تومان
قیمت هر متر
495,000 تومان
✍️ سلام و درود
✔️ 303 متر
✔️ عرض 12/5
✔️ ملکی
✔️ سهم خدمات پرداخت شده
✔️ بهترین موقعیت برای سرمایه گذاری
✔️ واقع در ابتدای بلوار احمد بن موسی
✔️ موارد مشابه با متراژ مختلف موجود است
☑️ قیمت درج شده صحیح نیست برای اطلاع از قیمت دقیق تماس بگیرید
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت