310 متر اپارتمان / تک واحدی / 4 خواب / برعباس اباد
14 ساعت پیش در عباسآباد
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
310
ساخت
1404
اتاق
4
قیمت کل
96,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
310,000,000 تومان
طبقه
1
⚜️ جایی که دوست داری زندگی کن ⚜️
○ متراژ : 310 متر
○ تعداد خواب : 4 ( 2 مستر - چهار خواب نورمستقیم )
○ موقعیت نور : شمالی ، جنوبی ، غربی
○ آشپز خانه : هایگلاس و چوب
○ تعداد واحد در هر طبقه : تک واحدی
○ سیستم برق هوشمند
○ سیستم سرمایش و گرمایش : چیلر
○ کف سنگ اسلب
○ طبقه 3 هم موجوده
○ مشاعات ساختمان : لابی ، اسانسور ( 2 پارکینگ و انباری اختصاصی )
○ دسترسی : عباس اباد
○ فروش به صورت نقد یا معاوضه
○ جهت اطلاعات و عکس های ملک تماس بگیرید
————————————
◈ جهت فروش و اجاره ملک خود عدد 1 را پیامک کنید
◈ مشاور ملکی شما : آقای رفیعی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.