تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا310 متر ویلا فول فرنیش مهراباد فوری

310 متر ویلا فول فرنیش مهراباد فوری

11 ساعت پیش در رودهن

متراژ
200
ساخت
1399
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
310 متر مربع
قیمت کل
‏12,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏40,322,000 تومان
ملک فوق
310 متر زمین
200 متر بنا دوبلکس
3 خواب 1 خواب مستر
استخر کروک استخر کودک جکوزی
دونبش نورگیر عالی
فول فرنیش با لوازم و ...
دارای کنتر برق چاه آب
در حال حاضر رهن مستاجر
مشاور شما علیرضا