310متر/زمین بهشتی/ام4/ دو کله/موقعیت عالی
2 روز پیش در شهرک شهید بهشتی
کپی شد
قیمت ملک
47,300,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
152,580,645,000 تومان
به نام یگانه معمار هستی
✨ بعضی زمین ها فقط برای فروش نیستند؛ برای شکار شدن اند…
❗️ فرصت محدود خرید زمین دوکله در بهشتی...
___________
✅ دوکله واقعی (دو بر ارزشمند)
.
✅ عرض عالی 16 متر
.
✅ ضابطه**M4** مناسب ساخت آپارتمان
✔️ ارزش بالاتر در زمان ساخت و فروش.
✅️برای سازنده و سرمایه گذار، این دقیقاً همان نکته ای ست که یک زمین را از بقیه جدا می کند.
************
فرصت بررسی و خرید محدود است...
اگر قصد خرید دارید، تماس را به بعد موکول نکنید
چون:
فایل های دوکله خوب، معمولاً منتظر تصمیم های دیرهنگام نمی مانند....
مشاور شما در امور ملکی:⚡️یراق طلا⚡️
هلدینگ ژکام فرهنگشهر