تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی315متر زمین طرح هادی اماده ساخت 5دقیقه ساحل

315متر زمین طرح هادی اماده ساخت 5دقیقه ساحل

2 روز پیش در شهرک ژاندارمری

قیمت کل
‏900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏2,419,000 تومان
فروش زمین شمال کشور
200الی 372 متراژکل
طرح هادی
موقعیت عالی
مدارک تکمیل سلسله مراتب
روستایی
5 دقیقه ساحل
11 متر بر زمین
نقشه یو تی ام
کدرهگیری
هولوگرام
مشاور املاک پارسه
جهت مشاوره رایگان سرمایه گذاری تماس بگیرید
ادرس دفتر خشکبیجار بلوار ساحل جنب دارایی
مشاور فروش : امیرپارسا ادیبی