تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاری3200متر باغ جنگلی دو کله با انواع درختان میوه

3200متر باغ جنگلی دو کله با انواع درختان میوه

1 روز پیش در فردوسیه

متراژ
3200
ساخت
1385
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏26,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏8,125,000 تومان
به نام روزی دهنده بی منت
❌️خاک طلاست وما کیمیا گریم
❌️املاک بزرگ خانه معمار متخصص باغ وباغچه در منطقه شهریار وحومه شهریار وفردوسیه
❌️فایل فروش باغ چهار دیواری
✅️متراژ 3200 متر
✅️دارای انواع درختان میوه
✅️دارای 3 ساعت آب موتور
✅️دسترسی آسان به تمام امکانات
✅️در بهترین لوکیشن فردوسیه خیابان نان ماشینی