تائید
فروش مسکونیآپارتمان320متر برنده جایزه معماری /مدرن Minimal /عکس واقعی

320متر برنده جایزه معماری /مدرن Minimal /عکس واقعی

20 ساعت پیش در اقدسیه

متراژ
320
ساخت
1404
اتاق
3
قیمت کل
‏285,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏890,625,000 تومان
طبقه
4
عکس ها واقعی و متعلق به واحد می باشد

320متر 3 خواب مستر
تراس قابل چیدمان بدون مشرف
3 پارکینگ باکس
آشپزخانه فول فرنیش Miele + مطبخ با فرنیش Miele
فول مشاعات بینظیر
استخر سونا جکوزی
سالن جیم مجهز Technogym
پارتی روم مجهز
روف گاردن بهمراه Bar
لابی مبله مینیمال
لابی من 24 ساعته
متریال وارداتی و تمام برند

آفر ویژه قیمتی فقط تماس❗️❗️❗️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس بام صاحبقرانیه ۰ بام گروپ ۰