تائید
فروش مسکونیآپارتمان325 متر آپارتمان و سوئیت آپارتمان اباذر/گلستانها

325 متر آپارتمان و سوئیت آپارتمان اباذر/گلستانها

14 ساعت پیش در اباذر

متراژ
225
ساخت
1386
اتاق
3
قیمت کل
‏54,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏240,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
⚜️⚜️ املاکـ بزرگـ آریـا ⚜️⚜️

✅ یک تیر و دو نشان...

225 متر آپارتمان + 100 متر سوئیت مستقل
(سوئیت قابلیت اجاره دادن نیز دارد)

امکانات: پارکینگ، آسانسور، انباری، بالکن، سوئیت، پاسیو

✅ سند تک برگ سبز

نما و مشاعات فول سنگ گرانیت درجه یک

لوکیشن عالی در اباذر/گلستانها

✔️ فایل خاص و بدون تکرار...

برای اطلاع از جزئیات بیشتر و هماهنگی بازدید تماس بگیرید

مشاور شما : جـواد نـادری
تـا 12 شب پـاسـخـگـو هـسـتـم