تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی325 متر زمین فراشاهی

325 متر زمین فراشاهی

2 هفته پیش در شاه سید علی

قیمت کل
‏16,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏50,769,000 تومان
باسلام
زمین به متراژ 325 متر
جنوبی ساز
15 متر بر
شارع 8متری
عرصه 6 دانگ

جهت اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید

املاک شایان
سرعت درفروش
کیفیت در خرید