تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی330 متر باغچه گرمابسرد نیایش

330 متر باغچه گرمابسرد نیایش

3 ساعت پیش در دماوند

ارسال این اگهی به صفحه استوری های من کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
‏890,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏2,696,000 تومان
منطقه ویلا نشین گرمابسرد
ابو هوای عالی
دسترسی عالی
قطعات باغچه دیوار شده با درب و تانکر

به دور از الودگی هاش شهری

یک قطعه باغچه با متراژ 330 متر
دیوار شده
دیوار ها کاملا نازک کاری و سفید کاری شده
درب حیاطی مقاوم نصب شده
مخزن اب 6 هزار لیتری

ابوالفضل ولیحانی