تائید
فروش مسکونیآپارتمان330 متر رضا شهر ملک الشعرا فروش فوری بدون مشابه

330 متر رضا شهر ملک الشعرا فروش فوری بدون مشابه

2 روز پیش در رضاشهر

متراژ
330
ساخت
1404
اتاق
4
قیمت کل
‏46,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏140,909,000 تومان
طبقه
5
درود
شیردل هستم کارشناس امور ملکی رضا شهر
مسکن صادقیان نبش کوثر شمالی 17

مشخصات فایل
بهترین لوکیشن رضا شهر اوایل ملک الشعرا
330 متر
پلان مهندسی ایده آل
متریال تماما وارداتی
تک واحدی
دو درب ورودی
اتاق مهمان /کار
تراس سبز 40 متری
لابی
روف گاردن
سیستم سرمایش و گرمایش :
گرمایش از کف ب همراه داکت اسپیلت برند جی پلاس
پنجره های ترمال بریک ب همراه نورگیر قدی از دو طرف
ویو عالی بدون اشراف

_ب همراه جزعیات تکمیلی دیگر
جهت بازدید تماس بگیرید

بهترین انتخاب زیر قیمت منطقه