تائید
فروش مسکونیآپارتمان330متر آپارتمان فوقالعاده لوکس فول مشاعات

330متر آپارتمان فوقالعاده لوکس فول مشاعات

1 هفته پیش در بهار آزادی

متراژ
330
ساخت
1404
اتاق
4
قیمت کل
‏97,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏293,939,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
سنگ
با سلام

⚡⚡مناسب افراد خاص پسند⚡⚡
⚡⚡⚡⚡ فوق لوکس ⚡⚡⚡⚡

330 متر آپارتمان
4 خواب
3 خواب مستر

هر طبقه دو واحد
3 عدد پارکینگ
پارکینگ مهمان

آشپزخانه فول فرنیش برند بوش آلمان

فول مشاعات (سونا خشک سونا بخار استخر سالن جیم سالن ماساژ سینما 8 نفره و....)

لوکیشن و دسترسی فوقالعاده

برای اطلاع از موارد مشابه لطفا تماس بگیرید.

امیر داوری املاک رهام