تائید
فروش مسکونیآپارتمان335متر 4خواب گلسار / لوکس با 2 پارکینگ

335متر 4خواب گلسار / لوکس با 2 پارکینگ

4 ساعت پیش در بلوار گیلان

متراژ
335
ساخت
1402
اتاق
4
قیمت کل
‏103,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏309,850,000 تومان
طبقه
4
⚜️ فروش آپارتمان لوکس 335 متری در گلسار

✨ طراحی مدرن و پلان کاربردی بی نظیر

✅ مشخصات واحد:
* 4 خواب (2 خواب مستر)
* پارکت و کاغذ دیواری شیک
* مطبخ، لاندری، کلوزت
* 2 بالکن سرپوشیده
* نورگیر عالی و نور طبیعی فراوان

⚜️ امکانات کامل ساختمان:
* 2 آسانسور
* 5 طبقه، واحد طبقه 4
* 2 پارکینگ باکس

موقعیت ممتاز برای خانواده های خاص پسند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید، تماس بگیرید.