تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی344 متر زمین منطقه برند رامسر

344 متر زمین منطقه برند رامسر

3 روز پیش در رامسر

قیمت کل
‏6,880,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏20,000,000 تومان
درود

متراژ زمین 344 متر

لطفا همکاران املاکی تماس نگیرن.