تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا345متر زمین با بنای 90متری

345متر زمین با بنای 90متری

19 ساعت پیش در کوچصفهان

متراژ
90
ساخت
1392
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
متراژ زمین
345 متر مربع
قیمت کل
‏4,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏12,173,000 تومان
خانه ویلایی
✅345مترزمین
✅90متر بنا
✅ دو خواب
✅بنا شناژ
✅بر آسفالت
✅دور دیوار
✅امتیاز برق

برای توضیحات بیشتر تماسبگیرید

✅کد: V1009
مشاور:خانم شوقی