ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
348 متر حمزه جنوبی 3 طبقه قابل سکونت/عکس آرشیو
348 متر حمزه جنوبی 3 طبقه قابل سکونت/عکس آرشیو
5 روز پیش در فرهنگیان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
600
ساخت
1385
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
348
قیمت کل
80,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
229,885,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
فروش منزل بازسازی شده دو نبش – موقعیت خیابان حمزه اصفهانی
مساحت زمین: 348 متر مربع
کد ارتفاعی منطقه چهار طبقه روی پیلوت
عرض زمین: 12 متر
جهت ملک: شمالی شرقی دو نبش
قیمت کل: 80 میلیارد تومان
موارد مشابه متناسب با بودجه شما موجود میباشد
✅️291 متر بیسیم غربی با پروانه آماده ساخت 52 میلیارد
✅️510 متر خیابان عسگریه فرعی گلستان 60 میلیارد
✅️200 متر بر خیابان هشت بهشت دو کله 56 میلیارد
✅️220 متر بر خیابان بلال شرقی جنوبی 55 میلیارد
✅️267 متر خیابان بزرگمهر بلال جنوبی قیمت 50 میلیارد
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت