تائید
فروش مسکونیآپارتمان350متر 4خوابه تک واحدی نوساز / 50درصد پیش پرداخت

350متر 4خوابه تک واحدی نوساز / 50درصد پیش پرداخت

2 روز پیش در دروس

متراژ
350
ساخت
1405
اتاق
3
قیمت کل
‏259,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏740,000,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
‼️تماس تا 12 شب

»» مالک مُلزَم به فروش فوری ««

| لوکیشن فوق العاده مرغوب
| مجموعاً 5طبقه تک واحدی
| لابی لوکس با ارتفاع 6متر
| نقشه بینظیر کاملا استثنایی
بدون ریشه

‼️ ایده آل از هر نظر

-||- شرایط پرداخت شگفت انگیز -||-

| اطلاعات بیشتر تماس :
| مسعود مسعودی

..................................................

| برای هرگونه مشاوره در امور ملکی ؛
| مشارکت در ساخت ، کلنگی و تهاتر
| خرید ، فروش ، پیش فروش ، رهن و اجاره
| و هماهنگی ها برای بازدید ؛
| با ما در تماس باشید.