تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه357 متر تجاری شمجاران نوشهر

357 متر تجاری شمجاران نوشهر

2 روز پیش در نوشهر

متراژ
357
ساخت
1371
اتاق
1
قیمت کل
‏15,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏42,016,000 تومان
357 متر زمین
ینا کلنگی با انشعاب متصل
سند تک برگ
سه بر