ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
360 متر 4 خواب مستر نور 3 جهت دروس
360 متر 4 خواب مستر نور 3 جهت دروس
22 ساعت پیش در دروس
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
360
ساخت
1404
اتاق
4
قیمت کل
330,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
916,666,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
باسلام و درود فراوان
✨️✨️✨️✨️مهدی فرهنگ هستم✨️✨️✨️✨️
کارشناس و مشاور امور ملکی در پاسداران و دروس
با بهترین فایلینگ 3خواب و 4 خواب میزبان شما هستم
فروش آپارتمان تاپ لوکیشن دروس
✔️360 متر هتلینگ فول امکانات
✔️پاگرد مجزا هر پاگرد یه آسانسور 13 نفره با دسترسی به روف گارون
✔️4 خواب استاندارد با نور مستقیم
✔️هر 4 خواب مستر با کمد دیواری فراوان
✔️سوئیت مجزا با درب مستقل
✔️پلان و نقشه بی نقص بدون کوچکترین پرتی
✔️سالن دلباز با ارتفاع سقف 3/5 متر
✔️آشپزخانه 30 متری با کابینت انزو
✔️فول فرنیش از برند بوش آلمان
✔️سالن و نشیمن مجزا
✔️لاندری 5 متری کابینت زده شده
✔️4 پارکینگ سندی
✔️لابی با ارتفاع سقف 6 متر
✔️سیستم امنیتی بالا 3 شیفت لابی من
✔️سالن اجتماعات 300 متری با گنجایش 150 نفر
✔️استخر، سونا ،جکوزی ،حمام ترکی با نور مستقیم
✔️جهت بازدید و توضیحات بیشتر تماس بگیرید
⭐️⭐️فایل های مشابه موجود هست⭐️⭐️
جهت رفاه شما عزیزان روزهای تعطیل امکان بازدید هست❤️❤️
با احترام فراوان مهدی فرهنگ
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.