تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا360 متر کلنگی / 18 متر بر خیابان / امامت

360 متر کلنگی / 18 متر بر خیابان / امامت

4 ساعت پیش در یاسوج

متراژ
200
ساخت
1390
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
360 متر مربع
قیمت کل
‏11,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏32,500,000 تومان
⚜️ مشاورین املاک نیک سیرت

✅ 360 متر کلنگی، در محدوده امامت ها , عرض 18 متری زمین فرصتی ایده آل برای پیاده کردن هر نقشه و طراحی دلخواه و مورد نظر

▫️خیابان 16 متری ، با دسترسی عالی به امکانات، در یکی از بهترین خیابان های امامت!
▫️200 متر زیربنای بازسازی شده قابل سکونت دارد.
▫️سه خواب
▫️درختان ثمری
▫️با توجه به عرض 18 متر، درصورت ساخت مجدد قابل تبدیل به دو قواره 180 متری
▫️مدارک تکمیل

✅ فرصتی بسیار مناسب برای یک خرید عالی و سرمایه گذاری در محدوده امامت ها