تائید
فروش مسکونیزمین و کلنگی360متر زمین مسکونی قابل ساخت در املاک اعتمادی

360متر زمین مسکونی قابل ساخت در املاک اعتمادی

2 هفته پیش در احمد گوراب

قیمت کل
‏2,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏7,083,000 تومان
مساحت کلی زمین 360 متر
در 2 پلاک
پلاک اول 200 متری با بر 10 متر کامل محصور دور دیوار دارد
پلاک دوم 160 متری با بر 8 متر
در جمع 360 متر با بر 18 متر
المک گاز دارد امتیازات برق وآب شهر پای زمین می باشد
مدارک نسق معتبر وقابل استعلام
املاک_مهدی_اعتمادی مشاوره درامر خرید وفروش ورهن واجاره با ثبت کد رهگیری املاک و ثبت در سامانه املاک وکاتپ وخودنویس تنها مشاوره املاک منطقه دارای پروانه تخصصی رتبه یک استان
املاک مهدی اعتمادی امین شما ممنون از اعتماد