تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا370متر باغ ویلا/سنددار/انشعابات تکمیل/فضای جنگلی

370متر باغ ویلا/سنددار/انشعابات تکمیل/فضای جنگلی

1 روز پیش در ماهدشت

متراژ
90
ساخت
1400
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
370
قیمت کل
‏6,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏17,162,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
⚜️⚜️املاک الماس شهر⚜️⚜️

⭐بانک ملکی معتبر⭐

✔️کد اتحادیه:6979

✔️✔️مشاورین تخصصی باغ ویلا✔️✔️
------------------------------------
✅370متر زمین کاربری دار

✅90متر بنا

✅درختان 15 ساله و قدیمی و فضایی جنگلی

✅کنتور آب،کنتور برق و گاز

✅استخر کاشی شده

✅در یکی از برندترین خیابان های باغ ویلایی ماهدشت

❌اگر دنبال فضایی سبز برای استراحت و تفریح هستید،فرصته بازدید این ملک را از دست ندهید

❗ما مناسب برای هر بودجه ای فایل های متنوعی داریم
همین حالا با ما تماس بگیرید
الماس شهر