ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
380 متری دوبلکس شیخ کلینی
380 متری دوبلکس شیخ کلینی
2 روز پیش در هزارجریب
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
380
ساخت
1402
اتاق
4
قیمت کل
140,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
368,421,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
2
✅️دوبلکس مجلل
✅️4 خواب (مستر،جکوزی،اسلب،والهنگ و...
✅️آسانسور اختصاصی
✅️راه مجزای ورود میهمان
✅️آتشکده،آبنما،جلوه های ویژه ساختمانی
✅️سیستم مجزای سرمایش و گرمایش
✅️2 پارکینگ
✅️کف اسلب،پارکت
✅️آشپزخانه فول فرنیش برند بوش
✅️190 متر حیاط با کلیه امکانات
مشاور : ارسلان
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت