ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
زمین و کلنگی
393متر مسکونی دوبر شاندرمن زیبا
393متر مسکونی دوبر شاندرمن زیبا
13 ساعت پیش در شاندرمن
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت ملک
2,230,000,000 تومان
قیمت هر متر
5,674,000 تومان
باسلام
یک پلاک زمین 393متری با بر بسیار عالی جای دنج تهرانی نشین دوبر انشعابات پای زمین پلاک جنگلی بر خیابان اصلی آسفالت
فروش زیر قیمت منطقه. فوری
برای بازدید کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید
ضمنا فایل های مشابه با متراژ هایی کمتر یا بیشتر موجود می باشد
برای خرید یا فروش ملک خود برای مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید
با تشکر سامان رمضانی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت