ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
3طبقه یکجا فروش/ منطقه 22/ شهرک راه آهن/الهیه غرب
3طبقه یکجا فروش/ منطقه 22/ شهرک راه آهن/الهیه غرب
10 ماه پیش در شریف
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
800
ساخت
1404
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
360
قیمت کل
110٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
305٬555٬000 تومان
بالکن
دارد
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
️ موقعیت استثنایی در شهرک اعیان نشین الهیه غرب منطقه 22
️ مشخصات ملک:
• زمین: 360 متر جنوبی
• زیربنا: 675 متر در 3 طبقه مجزا (هر طبقه 225 متر)
• سال ساخت: 1404 (نوساز)
✨ امکانات و ویژگی ها:
• سازه مستحکم با متریال برند و معتبر
• 9 پارکینگ سندی
• آسانسور مدرن
• سیستم اطفای حریق و دوربین مداربسته
• آنتن و جاروی مرکزی
• سرایداری و سالن اجتماعات
• روف گاردن مجهز
• انباری 10 متری
️ مشخصات واحدها:
• پلان عالی با سالن بزرگ و قابلیت چیدمان متنوع
• دسترسی آسان به مراکز خرید
مناسب برای سرمایه گذاری و سکونت خانواده های مرفه
ساخت توسط سازنده معتبر و خوشنام منطقه
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
مشاور جوادی
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت