تائید
فروش مسکونیآپارتمان4 خواب 240 متر (ابریشمی)ساختمانی مدرن با طراحی خاص

4 خواب 240 متر (ابریشمی)ساختمانی مدرن با طراحی خاص

4 روز پیش در فلکه گاز

متراژ
240
ساخت
1393
اتاق
4
قیمت کل
‏39,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏165,000,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
درود و مهر
•••••••••••••••
لطفا با دقت بخونید

⚜️این واحد مخصوص خاص پسندانی که یک ساختمان اصیل با دیتیل و طراحی خاص میخوان چیزی که شبیهش هیچ جا ساخته نشده ⚜️

▪️نمای خاص و تک در کل شیراز
▪️درب از حیاط ورودی از لابی
▪️نقشه و معماری این ساختمان دلبری میکنه
▪️استفاده از متریال اجر سنگ و چوب و گچ بری در کل بخش ها

طبقه 3 در ساختمان 9 واحدی

4 خواب 2 خواب مستر با جکوزی
فول مشاعات سالن ورزش / استخر و جکوری / روف گاردن

⚜️املاک اشکان⚜️
*نیما کشاورزی*
آدرس ما: ارم - خیبان جهاد سازندگی نبش سروناز

من اینجام تا صادقانه مشاوره صحیح برای خرید ملک بهتون بدم .

برای اطلاعات بیشتر همین حالا تماس بگیرید☎️