تائید
فروش مسکونیآپارتمان4 خواب / 390 متر/تکمیل با تجهیزات آلمان/قدوسی غربی

4 خواب / 390 متر/تکمیل با تجهیزات آلمان/قدوسی غربی

2 روز پیش در قدوسی غربی

متراژ
390
ساخت
1398
اتاق
4
قیمت کل
‏85,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏220,000,000 تومان
طبقه
همکف
▪️◾️◼️◾️▪️ هلدینگ املاک رایمون ▪️◾️◼️◾️▪️
‏▪️◾️▪️ RAYMON REAL ESTATE HOLDING ▪️◾️▪️

طعم شیرین اولین فنجان چای را که در منزل جدید خود می نوشید برای ما نیز دلنشین است.
——————————————————————————————————

▫️کلیه تجهیزات و لوازم نصب

▫️4 خواب بسیار بزرگ / دو خواب مستر
▫️خوابها پنجره قدی نور مستقیم

▫️دو سالن وسیع و جادار
▫️3 عدد آشپزخانه تمیز و مطبخ
▫️تجهیزات آشپزخانه : یخچال ساید، لباسشویی، ▫️ظرفشویی و … میله آلمان

▫️سه جهت نور گیر فوق العاده
▫️دوبلکس

▫️وان، جکوزی و کلیه شیرآلات و بهداشتی نصب
▫️کمدها نصب
▫️سیستم هوشمند
▫️نورپردازی + اسپیکر سقفی

▫️کم واحد
▫️کوچه بن بست

——————————————————————————————————
کوروش شبانکاره | مشاور ملکی
ستار خان ، ساختمان فلورانس ، هلدینگ املاک رایمون