تائید
فروش مسکونیآپارتمان4 طبقه 56 متری مستغلات یکجا خیابان دولت

4 طبقه 56 متری مستغلات یکجا خیابان دولت

6 روز پیش در درب دوم

متراژ
56
ساخت
1394
قیمت کل
‏59,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏1,053,571,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
4
بنام خدا

با احترام

توضیحات قابل شنیدنی میباشد

ملک فوق به صورت مستغلات و یکجا معامله می گردد

8 میلیارد در رهن میباشد که از مبلغ کل کسر میگردد
چنانچه خریدار تمایل به تخلیه هم داشته باشد اینکار انجام پذیر هست

4 طبقه 56 متری دو خواب با آسانسور و یک طبقه پارکینگ و یک سوئیت 30 متری با کلیه امکانات در 110 متر زمین

سند و پایان کار آماده و شخص میباشد

10 ساله

بازدید فقط به خریداران واقعی و در صورت تایید از بیرون

دسترسی به اتوبان و مترو و مراکز خرید عالی

فروشنده 100 درصد