4 پلاک زمین مسکونی 250 متر،زیباکنار( املاک لاکچری)
2 هفته پیش در زیباکنار
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
قیمت کل
1,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
7,800,000 تومان
⚜ املاک لاکچری
به مدیریت مهندس ملکوتی
❇️ از خرید زمین تا تحویل کلید همراه شما هستیم ، با حداقل بودجه ، سرمایه گذاری کنین
بهترین زمان برای انجام یک معامله امن و خرید سود آور ، همین الانه
جهت کسب اطلاعات و هماهنگی بازدید از ملک فقط تماس باسخگو هستم
لطفا کد ملک رو موقع تماس ذکر کنین
✳️✳️کد ملک : 84
مشخصات ملک :
✳️ گیلان / شهر ساحلی زیبا کنار
✳️ 4 پلاک زمین مسکونی
✳️ مدارک کامل و آماده انتقال
✳️ کد رهگیری و هولو گرام
✳️10 کیلومتر تا کاسپین
✳️ 5 کیلومتر تا خشکبیجار
✳️ متراژ هر پلاک 250 متر
متری 7/800 ت
قیمت کل : 1/950/000/000 ت
/// قیمت ملک با توجه به نوسانات بازار مسکن تغییر می کند ///
دفتر : خشکبیجار
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.